4SW150M2.7X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4SW150M2.7X7.3
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Fitxak: 4SW150M2.7X7.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
4SW150M2.7X7.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4SW150M2.7X7.3 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137511 pcs Datuen fitxa 4SW150M2.7X7.3.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SW
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm
Deskribapen zehatza 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF