2SZE150M
RubyconRubycon
2SZE150M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SZE150M
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Fitxak: 2SZE150M.pdf
  • Mezua
2SZE150Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SZE150M fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4482 pcs Datuen fitxa 2SZE150M.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SZE
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 1189-1615-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm Deskribapen zehatza 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose