PLG0G122MCO1TD
NichiconNichicon
PLG0G122MCO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLG0G122MCO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Fitxak: 1.PLG0G122MCO1TD.pdf2.PLG0G122MCO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PLG0G122MCO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLG0G122MCO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169200 pcs Datuen fitxa 1.PLG0G122MCO1TD.pdf2.PLG0G122MCO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLG
Ripple Current @ maiztasun handia 5.9A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14135-2
493-14135-2-ND
PLG0G122MCO1TD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm Deskribapen zehatza 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1200µF eskaerak General Purpose