2SLG180M
RubyconRubycon
2SLG180M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SLG180M
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
Fitxak: 2SLG180M.pdf
  • Mezua
2SLG180Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SLG180M fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3854 pcs Datuen fitxa 2SLG180M.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SLG
Ripple Current @ maiztasun handia 2.7A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 1189-1812-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.043" (1.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm Deskribapen zehatza 180µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2SLG150M
2SLG150M
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Stockean: 6678 pcs
Deskarga: 2SLG150M.pdf
RFQ
ESRD101M0EXB
ESRD101M0EXB
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V SMD