2SLE100M
RubyconRubycon
2SLE100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SLE100M
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Fitxak: 2SLE100M.pdf
  • Mezua
2SLE100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SLE100M fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6277 pcs Datuen fitxa 2SLE100M.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SLE
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 1189-1594-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm Deskribapen zehatza 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose