121MPE333J
RubyconRubycon
121MPE333J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 121MPE333J
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak: 121MPE333J.pdf
  • Mezua
121MPE333Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 121MPE333J fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50413 pcs Datuen fitxa 121MPE333J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Series MPE
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1189-2132
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF
eskaerak High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
121NQ035-1
121NQ035-1
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 35V 120A PRM1-1
Stockean: 3896 pcs
Deskarga: 121NQ035-1.pdf
RFQ
121I,BK
121I,BK
fabrikatzaileak: Serpac Electronic Enclosures
deskribapena: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
Stockean: 14090 pcs
Deskarga: 121I,BK.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 120A PRM1-1