121MPE223J
RubyconRubycon
121MPE223J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 121MPE223J
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak: 121MPE223J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
121MPE223Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 121MPE223J fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55178 pcs Datuen fitxa 121MPE223J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Series MPE
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1189-2134
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF