10ML47MEFC5X5
RubyconRubycon
10ML47MEFC5X5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10ML47MEFC5X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.10ML47MEFC5X5.pdf2.10ML47MEFC5X5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
10ML47MEFC5X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10ML47MEFC5X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1791472 pcs Datuen fitxa 1.10ML47MEFC5X5.pdf2.10ML47MEFC5X5.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 48mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF