10ML33MEFC4X7
RubyconRubycon
10ML33MEFC4X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10ML33MEFC4X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.10ML33MEFC4X7.pdf2.10ML33MEFC4X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
10ML33MEFC4X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10ML33MEFC4X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1695295 pcs Datuen fitxa 1.10ML33MEFC4X7.pdf2.10ML33MEFC4X7.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 43mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF