USR2G-30KX1
RiedonRiedon
USR2G-30KX1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR2G-30KX1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 30K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Fitxak: USR2G-30KX1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
USR2G-30KX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR2G-30KX1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 30K OHM 0.6W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5700 pcs Datuen fitxa USR2G-30KX1.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series USR Erresistentzia 30 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak USR 2-0808 30K OHM 0.01% 1PPM
USR 2-0808 30K OHM D 0.01% 1PPM