USR2G-12KX1
RiedonRiedon
USR2G-12KX1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR2G-12KX1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 12K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Fitxak: USR2G-12KX1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
USR2G-12KX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR2G-12KX1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 12K OHM 0.6W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5335 pcs Datuen fitxa USR2G-12KX1.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series USR Erresistentzia 12 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak USR 2-0808 12K OHM 0.01% 1PPM
USR 2-0808 12K OHM D 0.01% 1PPM
USR2-0808-12KT
USR2-0808-12KT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Metal Foil