USR2C-10KB8
RiedonRiedon
USR2C-10KB8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR2C-10KB8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 10K OHM 6W 0.1% TO220
Fitxak: USR2C-10KB8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
USR2C-10KB8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR2C-10KB8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 10K OHM 6W 0.1% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6082 pcs Datuen fitxa USR2C-10KB8.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±3ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Series USR Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 6W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak USR 2-T220B 10000.00 OHM 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 10000.00 OHM 0.1% 3PPM-ND
USR 2-T220B 10000.00 OHM D 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 10000.00 OHM D 0.1% 3PPM-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±0.1% 6W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil