USR1V4R7MDD
NichiconNichicon
USR1V4R7MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1V4R7MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.USR1V4R7MDD.pdf2.USR1V4R7MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
USR1V4R7MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1V4R7MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 406274 pcs Datuen fitxa 1.USR1V4R7MDD.pdf2.USR1V4R7MDD.pdf
tolerantzia 4.7µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.059" (1.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm) Series USR
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 35V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-6041
USR1V4R7MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 24mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia USR1V4R7MDD
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Zabaldutako deskribapena 4.7µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
eskaerak 2000 Hrs @ 85°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USR2C-100RB8
USR2C-100RB8
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES 100 OHM 6W 0.1% TO220
Stockean: 6462 pcs
Deskarga: USR2C-100RB8.pdf
RFQ
USR1V330MDD1TE
USR1V330MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 1132956 pcs
Deskarga: USR1V330MDD1TE.pdf
RFQ
USR1V4R7MDD1TP
USR1V4R7MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL