UB3C-2R2F8
RiedonRiedon
UB3C-2R2F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UB3C-2R2F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 3W 1% AXIAL
Fitxak: 1.UB3C-2R2F8.pdf2.UB3C-2R2F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UB3C-2R2F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UB3C-2R2F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 2.2 OHM 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307896 pcs Datuen fitxa 1.UB3C-2R2F8.pdf2.UB3C-2R2F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Series UB Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak UB3C-2R2F1TR
UB3C-2R2F1TR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound