UB3C-2R2F1
RiedonRiedon
UB3C-2R2F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UB3C-2R2F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 3W 1% AXIAL
Fitxak: 1.UB3C-2R2F1.pdf2.UB3C-2R2F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UB3C-2R2F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UB3C-2R2F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 2.2 OHM 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 266403 pcs Datuen fitxa 1.UB3C-2R2F1.pdf2.UB3C-2R2F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Series UB Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Konposizio Wirewound