UAL25-250RF8
RiedonRiedon
UAL25-250RF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL25-250RF8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W
Fitxak: 1.UAL25-250RF8.pdf2.UAL25-250RF8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UAL25-250RF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL25-250RF8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28653 pcs Datuen fitxa 1.UAL25-250RF8.pdf2.UAL25-250RF8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) Series UAL
Erresistentzia 250 Ohms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak 696-1446
UAL-25-250F
UAL-25-250F-ND
UAL25-250RF8-ND
UAL25250RF8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.575" (14.60mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor