UAL25-1KF8
RiedonRiedon
UAL25-1KF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL25-1KF8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1K OHM 1% 25W
Fitxak: 1.UAL25-1KF8.pdf2.UAL25-1KF8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UAL25-1KF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL25-1KF8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 1K OHM 1% 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26131 pcs Datuen fitxa 1.UAL25-1KF8.pdf2.UAL25-1KF8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) Series UAL
Erresistentzia 1 kOhms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak 696-1498
UAL-25 1000 OHM 1%
UAL-25-1000F
UAL-25-1000F-ND
UAL25-1KF8-ND
UAL251KF8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.575" (14.60mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor