UAL10-0R5F8
RiedonRiedon
UAL10-0R5F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL10-0R5F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 10W
Fitxak: 1.UAL10-0R5F8.pdf2.UAL10-0R5F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
UAL10-0R5F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL10-0R5F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30550 pcs Datuen fitxa 1.UAL10-0R5F8.pdf2.UAL10-0R5F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Series UAL
Erresistentzia 500 mOhms Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 mOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound
Estaldura, Etxebizitza mota Aluminum
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UAL10-0R2F8
UAL10-0R2F8
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES CHAS MNT 0.2 OHM 1% 10W
Stockean: 26486 pcs
Deskarga: UAL10-0R2F8.pdf
RFQ
UAL10-10RF8
UAL10-10RF8
fabrikatzaileak: Riedon
deskribapena: RES CHAS MNT 10 OHM 1% 10W