UAL10-0R25F8
RiedonRiedon
UAL10-0R25F8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UAL10-0R25F8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 10W
Fitxak: 1.UAL10-0R25F8.pdf2.UAL10-0R25F8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
UAL10-0R25F8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UAL10-0R25F8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35388 pcs Datuen fitxa 1.UAL10-0R25F8.pdf2.UAL10-0R25F8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Series UAL
Erresistentzia 250 mOhms Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 250 mOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound