PFS35-270RF1
RiedonRiedon
PFS35-270RF1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFS35-270RF1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 270 OHM 1% 35W TO263
Fitxak: 1.PFS35-270RF1.pdf2.PFS35-270RF1.pdf
  • Mezua
PFS35-270RF1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFS35-270RF1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 270 OHM 1% 35W TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44741 pcs Datuen fitxa 1.PFS35-270RF1.pdf2.PFS35-270RF1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D-Pak) Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Series PFS35 Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 35W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film Konposizio Thin Film