PFS35-25KF1
RiedonRiedon
PFS35-25KF1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFS35-25KF1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES SMD 25K OHM 1% 35W TO263
Fitxak: 1.PFS35-25KF1.pdf2.PFS35-25KF1.pdf
  • Mezua
PFS35-25KF1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFS35-25KF1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES SMD 25K OHM 1% 35W TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43015 pcs Datuen fitxa 1.PFS35-25KF1.pdf2.PFS35-25KF1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D-Pak) Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Series PFS35 Erresistentzia 25 kOhms
Energia (Watts) 35W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 696-1283-2
PFS35-25000FTR
PFS35-25000FTR-ND
PFS3525KF1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 25 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film