RT9818G-20GY
RichtekRichtek
RT9818G-20GY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9818G-20GY
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC VOLT DETECTOR 2.0V SC82
Fitxak: RT9818G-20GY.pdf
  • Mezua
RT9818G-20GYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9818G-20GY fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC VOLT DETECTOR 2.0V SC82 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5998 pcs Datuen fitxa RT9818G-20GY.pdf
Tentsioa - atalasea 2V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-82 Series -
Berrezarri denbora-muga 143 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-82
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)