RT9818E-20GVL
RichtekRichtek
Richtek
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9818E-20GVL
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC VOLT DETECTOR 2.0V SOT23-3
Fitxak: RT9818E-20GVL.pdf
  • Mezua
RT9818E-20GVLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9818E-20GVL fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC VOLT DETECTOR 2.0V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4573 pcs Datuen fitxa RT9818E-20GVL.pdf
Tentsioa - atalasea 2V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3L Series -
Berrezarri denbora-muga 0 ms Typical Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)