RT9078-33GQZ
RichtekRichtek
RT9078-33GQZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9078-33GQZ
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4ZQFN
Fitxak: RT9078-33GQZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RT9078-33GQZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9078-33GQZ fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4ZQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 387031 pcs Datuen fitxa RT9078-33GQZ.pdf
Tentsio askea (Max) 0.22V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-ZQFN (1x1) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak RT9078-33GQZTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 4-ZQFN (1x1) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 4µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable