RT9078-18GJ5
RichtekRichtek
RT9078-18GJ5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9078-18GJ5
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5
Fitxak: RT9078-18GJ5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RT9078-18GJ5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9078-18GJ5 fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 390973 pcs Datuen fitxa RT9078-18GJ5.pdf
Tentsio askea (Max) 0.42V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak RT9078-18GJ5TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA TSOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 4µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable