RT8010-15GQW
RichtekRichtek
RT8010-15GQW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT8010-15GQW
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 1.5V 1A SYNC 6WDFN
Fitxak: RT8010-15GQW.pdf
  • Mezua
RT8010-15GQWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT8010-15GQW fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG BUCK 1.5V 1A SYNC 6WDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5812 pcs Datuen fitxa RT8010-15GQW.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 6-WDFN (2x2) Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-WDFN Exposed Pad
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 1.5MHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 1A 6-WDFN Exposed Pad
Uneko - Irteera 1A