RT8009-33GJ5
RichtekRichtek
RT8009-33GJ5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT8009-33GJ5
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG BCK 3.3V 0.6A SYNC TSOT23
Fitxak: RT8009-33GJ5.pdf
  • Mezua
RT8009-33GJ5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT8009-33GJ5 fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG BCK 3.3V 0.6A SYNC TSOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5064 pcs Datuen fitxa RT8009-33GJ5.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 1.25MHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Uneko - Irteera 600mA