VCO793-750TY
RFMDRFMD
RFMD
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCO793-750TY
Fabrikatzaileak / Marka: RFMD
Produktuaren Deskribapena VCO 750MHZ 0-20V 12.7X12.7MM
Fitxak: VCO793-750TY.pdf
  • Mezua
VCO793-750TYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCO793-750TY fabrikatzailea RFMD
deskribapena VCO 750MHZ 0-20V 12.7X12.7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5704 pcs Datuen fitxa VCO793-750TY.pdf
Tentsioa - hornidura 12V Tuning tentsioa (VDC) 0V ~ 20V
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Series -
Hasten (MHz / V) 3 Energia (dBm) 6 ±4.5
Fase Noise Typ (dBc / Hz) -104 Packaging Tray
Pakete / kasua 16-QFN, Variant Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Icc Max 30mA Altuera 0.156" (3.96mm)
Maiztasun-tartea 500MHz ~ 1000MHz Maiztasuna - Zentroa 750MHz
Deskribapen zehatza 750MHz Center Frequency 0V ~ 20V Voltage Controlled Oscillator 6 ±4.5 dBm -6 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonikoa, tip (dBc) -6