VCO790-1500TY
RFMDRFMD
VCO790-1500TY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCO790-1500TY
Fabrikatzaileak / Marka: RFMD
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCO 1.5GHZ 16-SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
VCO790-1500TYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCO790-1500TY fabrikatzailea RFMD
deskribapena IC OSC VCO 1.5GHZ 16-SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3383 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 5V Tuning tentsioa (VDC) 0.5V ~ 20V
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Series -
Hasten (MHz / V) 5 Energia (dBm) 6.5 ±3.5
Fase Noise Typ (dBc / Hz) -97 Packaging Tube
Pakete / kasua 16-QFN, Variant Beste izenak 599-1079
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Icc Max 30mA
Altuera 0.177" (4.49mm) Maiztasun-tartea 1000 ~ 2000MHz
Maiztasuna - Zentroa 1500MHz Deskribapen zehatza 1500MHz Center Frequency 0.5V ~ 20V Voltage Controlled Oscillator 6.5 ±3.5 dBm -9 2nd Harmonic, Typ (dBc)