ZULU2-T915
RF SolutionsRF Solutions
ZULU2-T915 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZULU2-T915
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
ZULU2-T915ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZULU2-T915 fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3083 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2.2 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea -
Series Zulu Serieko interfazeak -
sentikortasuna -121dBm RF Familia / Estandarra General ISM < 1GHz
protokoloa - Energia - Irteera 20dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak ZULU-T915
ZULU-T915-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio - Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 915MHz
Datu-tasa 56kbps Uneko - igortzea 85mA
Oraina - Harrera 18.5mA Antena mota -