ZULU2-M915-SO
RF SolutionsRF Solutions
ZULU2-M915-SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZULU2-M915-SO
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Fitxak:
  • Mezua
ZULU2-M915-SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZULU2-M915-SO fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3758 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2.2 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea -
Series Zulu Serieko interfazeak -
sentikortasuna -121dBm RF Familia / Estandarra General ISM < 1GHz
protokoloa - Energia - Irteera 20dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak ZULU-M915-SO
ZULU-M915-SO-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio - Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 915MHz
Datu-tasa 56kbps Uneko - igortzea 85mA
Oraina - Harrera 18.5mA Antena mota -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ZULU-M-ARDUINO
ZULU-M-ARDUINO
fabrikatzaileak: RF Solutions
deskribapena: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Stockean: 1063 pcs
Deskarga: ZULU-M-ARDUINO.pdf
RFQ
ZULU2-M915
ZULU2-M915
fabrikatzaileak: RF Solutions
Stockean: 3148 pcs
Deskarga:
RFQ
ZULUEVAL-T915
ZULUEVAL-T915
deskribapena: BOARD EVAL ZULU TELEMETRY TX&RX
Stockean: 660 pcs
Deskarga:
ZULUEVAL-M
ZULUEVAL-M
deskribapena: ZULU MODEM EVAL BOARD
Stockean: 763 pcs
RN41-I/RM630
RN41-I/RM630
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: BLUETOOTH 3.0+ EDR CLASS 1 MODUL
Deskarga: RN41-I/RM630.pdf
ZULU-DONGLE
ZULU-DONGLE
deskribapena: ZULU MODEM DONGLE 868MHZ 1KM USB