RFM98W-433S2
RF SolutionsRF Solutions
RFM98W-433S2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFM98W-433S2
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3
Fitxak: RFM98W-433S2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RFM98W-433S2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFM98W-433S2 fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5578 pcs Datuen fitxa RFM98W-433S2.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.7 V Erabilitako IC / Taldea -
Series - Serieko interfazeak SPI
sentikortasuna -148dBm RF Familia / Estandarra 802.15.4, General ISM < 1GHz
protokoloa LoRa™ Energia - Irteera 14dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua 16-SMD Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Modulazio FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 433MHz
Datu-tasa 300kbps Uneko - igortzea 20mA ~ 120mA
Oraina - Harrera 10.8mA ~ 12.1mA Antena mota -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RFMTA271200NNAB001
RFMTA271200NNAB001
fabrikatzaileak: Walsin Technology
deskribapena: RF ANT 2.4GHZ STAMPED MET SLD
Stockean: 43290 pcs
Deskarga: RFMTA271200NNAB001.pdf
RFQ
RFM75-S
RFM75-S
fabrikatzaileak: RF Solutions
deskribapena: EQUIVILENT 2.4GHZ SOLUTION