RFM95W-915S2
RF SolutionsRF Solutions
RFM95W-915S2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFM95W-915S2
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3
Fitxak: RFM95W-915S2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RFM95W-915S2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFM95W-915S2 fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7754 pcs Datuen fitxa RFM95W-915S2.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.7 V Erabilitako IC / Taldea -
Series - Serieko interfazeak SPI
sentikortasuna -148dBm RF Familia / Estandarra General ISM < 1GHz
protokoloa LoRa™ Energia - Irteera 14dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua 16-SMD Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazio FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 915MHz Datu-tasa 300kbps
Uneko - igortzea 20mA ~ 120mA Oraina - Harrera 10.8mA ~ 12.1mA
Antena mota -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RFM70-S
RFM70-S
fabrikatzaileak: RF Solutions
deskribapena: RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT