RP15-483.3SOF/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SOF/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-483.3SOF/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Fitxak: RP15-483.3SOF/N.pdf
  • Mezua
RP15-483.3SOF/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-483.3SOF/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1950 pcs Datuen fitxa RP15-483.3SOF/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Series POWERLINE RP15-SOF Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-SMD Module
Beste izenak 30900088
RP15483.3SOF/N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3.5A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 3.5A