RP15-483.3SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SFW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-483.3SFW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Fitxak: RP15-483.3SFW/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP15-483.3SFW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-483.3SFW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1380 pcs Datuen fitxa RP15-483.3SFW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP15-FW Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001736
RP15483.3SFW/N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 4.5A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP15-483.3SFW
RP15-483.3SFW
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 15W