RP15-1212SA/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-1212SA/P-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-1212SA/P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 15W
Fitxak: RP15-1212SA/P-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP15-1212SA/P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-1212SA/P-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1841 pcs Datuen fitxa RP15-1212SA/P-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP15-A Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module, 4 Leads
Beste izenak 30001449
RP151212SA/PHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 1.3A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP15-1212SA/N-HC
RP15-1212SA/N-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 15W
Stockean: 1639 pcs
Deskarga: RP15-1212SA/N-HC.pdf
RFQ
RP15-1212SF/P
RP15-1212SF/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1587 pcs
Deskarga: RP15-1212SF/P.pdf
RFQ
RP15-1212SA/P
RP15-1212SA/P