RP15-1212SA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-1212SA/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP15-1212SA/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 15W
Fitxak: RP15-1212SA/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
RP15-1212SA/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP15-1212SA/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1817 pcs Datuen fitxa RP15-1212SA/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP15-A Energia (Watts) 15W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module, 4 Leads
Beste izenak 30001015
RP15-1212SA/N-ND
RP151212SA/N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 1.3A