RP10-483.3SAW/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-483.3SAW/XC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-483.3SAW/XC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Fitxak: RP10-483.3SAW/XC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
RP10-483.3SAW/XCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-483.3SAW/XC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1835 pcs Datuen fitxa RP10-483.3SAW/XC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP10-AW Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module, 5 Leads
Beste izenak 30004281 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 81°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 3A
eskaerak ITE (Commercial)
Produktu erlazionatuak
RP10-483.3SE-HC
RP10-483.3SE-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Stockean: 2041 pcs
Deskarga: RP10-483.3SE-HC.pdf
RFQ
RP10-483.3SAW/XC-HC
RP10-483.3SAW/XC-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1674 pcs
Deskarga: RP10-483.3SAW/XC-HC.pdf
RFQ
RP10-483.3SE/M1-HC
RP10-483.3SE/M1-HC
Deskarga: RP10-483.3SE/M1-HC.pdf
RP10-483.3SAW
RP10-483.3SAW
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 10W