RP10-483.3SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-483.3SAW/P-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-483.3SAW/P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 10W
Fitxak: RP10-483.3SAW/P-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP10-483.3SAW/P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-483.3SAW/P-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1529 pcs Datuen fitxa RP10-483.3SAW/P-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series POWERLINE RP10-AW Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30004017 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 81°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 3A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP10-483.3SAW/P
RP10-483.3SAW/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 10W