RP10-4805SA/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4805SA/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-4805SA/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 10W
Fitxak: RP10-4805SA/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP10-4805SA/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-4805SA/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1821 pcs Datuen fitxa RP10-4805SA/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm)
Series POWERLINE RP10-A Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30003908 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 2A