RP10-4805DEW/P/M2
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4805DEW/P/M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP10-4805DEW/P/M2
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Fitxak: RP10-4805DEW/P/M2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP10-4805DEW/P/M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP10-4805DEW/P/M2 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1334 pcs Datuen fitxa RP10-4805DEW/P/M2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP10-EW Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001415
RP104805DEW/P/M2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP10-4805SA-HC
RP10-4805SA-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 10W
Stockean: 5157 pcs
Deskarga:
RFQ
RP10-4805DEW/P/M2-HC
RP10-4805DEW/P/M2-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power