9126-75-S-12
RAFRAF
9126-75-S-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9126-75-S-12
Fabrikatzaileak / Marka: RAF
Produktuaren Deskribapena ROUND SPACER STEEL 2"
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
9126-75-S-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9126-75-S-12 fabrikatzailea RAF
deskribapena ROUND SPACER STEEL 2" Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4413 pcs Datuen fitxa
Mota Round Spacer Gaika / unthreaded Unthreaded
Series - Torlojua, haria tamaina -
ionikoa Chromate, Zinc Beste izenak 1772-2140
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Steel
Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm) 2" Generoa Female, Female
Ezaugarriak - Diametroa - Kanpoan 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Diametroa - Barruan 0.750" (19.05mm) 3/4" Deskribapen zehatza Round Spacer Unthreaded Steel 2.000" (50.80mm) 2"
Kolore - Altuera Batzordearen artean 2.000" (50.80mm) 2"
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
9126-75-B-12
9126-75-B-12
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: ROUND SPACER BRASS 2"
Stockean: 1503 pcs
Deskarga:
RFQ
912656
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLK END TERM 5POS 45.4MM BG
Stockean: 3941 pcs
Deskarga:
RFQ
9126-100-S-12
9126-100-S-12
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: ROUND SPACER STEEL 2"
912636
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLK END TERM 3POS 45.4MM BG