9126-75-B-12
RAFRAF
RAF
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9126-75-B-12
Fabrikatzaileak / Marka: RAF
Produktuaren Deskribapena ROUND SPACER BRASS 2"
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
9126-75-B-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9126-75-B-12 fabrikatzailea RAF
deskribapena ROUND SPACER BRASS 2" Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1503 pcs Datuen fitxa
Mota Round Spacer Gaika / unthreaded Unthreaded
Series - Torlojua, haria tamaina -
ionikoa Chromate, Zinc Beste izenak 1772-2087
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Brass
Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm) 2" Generoa Female, Female
Ezaugarriak - Diametroa - Kanpoan 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Diametroa - Barruan 0.750" (19.05mm) 3/4" Deskribapen zehatza Round Spacer Unthreaded Brass 2.000" (50.80mm) 2"
Kolore - Altuera Batzordearen artean 2.000" (50.80mm) 2"
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
9126-100-S-12
9126-100-S-12
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: ROUND SPACER STEEL 2"
Stockean: 3992 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: TL SEATING ACTION 10 POS AL
Stockean: 74 pcs
Deskarga: 91268-1.pdf
RFQ
9126-75-SS
9126-75-SS
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: ROUND SPACER STAINLESS STEEL 2"
Stockean: 1692 pcs
Deskarga:
9126
fabrikatzaileak: Lumberg Automation
deskribapena: RSTS 4-RKWTS 4-288/6 M
912636
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLK END TERM 3POS 45.4MM BG