T3002NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
T3002NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T3002NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR T3/DS3/E3/STS-1 1:2CT SMD
Fitxak: T3002NLT.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T3002NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T3002NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
Kopurua eskuragarri 28202 pcs Datuen fitxa T3002NLT.pdf
pisu - Erlatiboa aktibatuta - Lehen mailakoak: Bigarren mailakoak 1:2CT
Transformadore mota T3/E3 (Single) Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.376" W (7.62mm x 7.00mm)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
induktantzia 40µH Altuera - Eserita (Max) 0.250" (6.35mm)
Energia Denbora (E.T.) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T3002T
T3002T
fabrikatzaileak: Pulse Electronics Corporation
deskribapena: PULSE XFMR 1:2CT 40UH
Stockean: 5852 pcs
Deskarga: T3002T.pdf
RFQ
T30030-2CR
T30030-2CR
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE BLOCK CART 300V 30A CHASSIS
Stockean: 1952 pcs
Deskarga: T30030-2CR.pdf
RFQ
T3003
T3003
fabrikatzaileak: Flambeau, Inc.
deskribapena: COMP STORAGE PLSTC 8.88"LX4.13"W