T3002NLST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T3002NLST
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena TRANSFORMER
Fitxak:
  • Mezua
T3002NLSTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T3002NLST fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena TRANSFORMER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6749 pcs Datuen fitxa
pisu - Erlatiboa aktibatuta - Lehen mailakoak: Bigarren mailakoak 1:2CT
Transformadore mota T3/E3 (Single) Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm)
Series - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 40µH
Altuera - Eserita (Max) 0.250" (6.35mm) Energia Denbora (E.T.) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T3001NLST
T3001NLST
fabrikatzaileak: Pulse Electronics Corporation
deskribapena: TRANSFORMER
Stockean: 3002 pcs
Deskarga:
RFQ
T3003
T3003
fabrikatzaileak: Flambeau, Inc.
deskribapena: COMP STORAGE PLSTC 8.88"LX4.13"W