LP18-650B107
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP18-650B107
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Fitxak: LP18-650B107.pdf
  • Mezua
LP18-650B107ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP18-650B107 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4772 pcs Datuen fitxa LP18-650B107.pdf
pisu 0.688 lb (312.07g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 9V, Series 18V
Tentsioa - Lehen - Tentsioa - isolamendua 1500Vrms
Mota Semi-Toroidal Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 63.50mm L x 50.80mm W Series Low Profile Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 12 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 27.05mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 1.3A, Series 650mA