LP182M063A7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP182M063A7P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP182M063A7P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP
Fitxak: LP182M063A7P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LP182M063A7P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP182M063A7P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55645 pcs Datuen fitxa LP182M063A7P3.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LP Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.34A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.608A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 138 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 138 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose