GPSDM700/5800SSS
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
GPSDM700/5800SSS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPSDM700/5800SSS
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena RF ANT 700MHZ/850MHZ DOME CABLE
Fitxak: 1.GPSDM700/5800SSS.pdf2.GPSDM700/5800SSS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
GPSDM700/5800SSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPSDM700/5800SSS fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena RF ANT 700MHZ/850MHZ DOME CABLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1598 pcs Datuen fitxa 1.GPSDM700/5800SSS.pdf2.GPSDM700/5800SSS.pdf
VSWR 2.5, 2 Bukaera Cable (5.18M) - SMA Male (3)
Series - Itzulerako galera -
Energia - Max 100W Packaging Bulk
Beste izenak 553-2590
GPSDM700/5800SSS-ND
Banden kopurua 6
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP65
Altuera (Max) 3.476" (88.30mm) Irabazia 4.5dBi, 6.5dBi
Maiztasun-tartea 698MHz ~ 960MHz, 1.17GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz Maiztasuna Taldea Wide Band
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 5GHz Ezaugarriak LNA
Deskribapen zehatza 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 5GHz GPS, GSM, LTE, WLAN Dome RF Antenna 698MHz ~ 960MHz, 1.17GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz 4.5dBi, 6.5dBi Cable (5.18M) - SMA Male (3) Panel Mount eskaerak GPS, GSM, LTE, WLAN