GPSD9023P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPSD9023P
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 915MHZ/1.575GHZ MOD 1.25"
Fitxak: 1.GPSD9023P.pdf2.GPSD9023P.pdf
  • Mezua
GPSD9023Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPSD9023P fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 915MHZ/1.575GHZ MOD 1.25" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5275 pcs Datuen fitxa 1.GPSD9023P.pdf2.GPSD9023P.pdf
VSWR 2 Bukaera Cable - TNC Male (1), SMB Female (1)
Series Phantom® Itzulerako galera -
Packaging Bulk Beste izenak 994-1159
GPSD9023P-ND
Banden kopurua 2 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 1.250" (31.75mm)
Irabazia 3dB, 26dBi Maiztasun-tartea 902MHz ~ 928MHz, 1.573GHz ~ 1.5787GHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 915MHz, 1.575GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 915MHz, 1.575GHz GPS Module RF Antenna 902MHz ~ 928MHz, 1.573GHz ~ 1.5787GHz 3dB, 26dBi Cable - TNC Male (1), SMB Female (1) Panel Mount