DST3-20B13
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DST3-20B13
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Fitxak: DST3-20B13.pdf
  • Mezua
DST3-20B13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DST3-20B13 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3417 pcs Datuen fitxa DST3-20B13.pdf
pisu 0.25 lb (113.4g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 10V, Series 20V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 35.05mm L x 28.70mm W Series Split Bobbin Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 2.4 VA Beste izenak Q8420617
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 30.23mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 240mA, Series 120mA Center Tap No